Niedziela, 2 sierpnia 2015

Jesteś: Home » Imprezy » Chmielaki 2013 – kto wystąpi?

Bob One Chmielaki 2013Tegoroczne Chmielaki to między innymi występy artystów w ramach koncertu Chmiel Reggae Night. Jamal i Bob One wystąpią 24 sierpnia 2013 r. O godz. 20.00 wystąpi Bob One, natomiast o godz. 21:30 wystąpi Jamal. Oba koncerty odbędą się na scenie w Rynku Miejskim.

Bob One to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie reggae/dancehall. Zanim artysta zdecydował się na solową działalność, był związany z takimi składami jak Rainbow Hi-Fi czy Rub Pulse. W ciągu kilkunastu lat koncertowania miał okazję wystąpić między innymi przed popularnyn Gentlemanem, Sizzlą, Tippą Irie, i wieloma innymi.

Początek JAMAL to rok 1999 i spotkanie dwóch radomskich muzyków: Tomka „Mioda” Mioduszewskiego oraz Łukasza Borowieckiego. Od tamtego czasu historia zatoczyła ogromne koło, gdzie w międzyczasie powstał, koncertował i rozwiązał sie zespół Le Illjah, doszło do współpracy
z brytyjska ekipa Mattafix, skład JAMAL zmienił sie kilkakrotnie, powstały płyty, teledyski oraz zostało zagrane mnóstwo koncertów. Aktualnie zespół pracuje nad nowa płyta.

PT

Podobne wiadomości

Zostaw komentarz